ВИДЕО: СДСМ в недела со трибина „Резултати што прават разлика“

Во центарот за култура в недела во 12 часот, Социјалдемократскиот сојуз ќе одржи трибина под мотото „Резултати што прават разлика“.

На трибината ќе говори претседателот на партијата и премиер Димитар Ковачевски , а ќе присуствува целото раководство на СДСМ.

Коментари

коментар(и)