Исчезнато 14-годишно девојче

Триесет и седумгодишен кумановец вчера во кумановската полиција пријавил дека од домот се оддалечила неговата 14-годишна, која имала здравствени проблеми, а која и претходно се оддалечувала од домот. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информира полицијата.

Коментари

коментар(и)