Кандидатот за градоначалник Оливер Илиевски вечерва во СТАВ

-Ќе добие ли Куманово градоначалник во првиот изборен круг, зошто граѓаните  да гласаат за програмата „Најдоброто за Куманово“, но и како ќе бидат финансирани капиталните проекти, ќе бидат ли максимално поддржани од централната власт?, ќе слушнете вечерва во емисијата СТАВ, во која гостува Оливер Илиевски, кандидат за градоначалник на Општина Куманово од СДСМ и коалицијата.

Емисијата започнува во 20 часот.

 

Коментари

коментар(и)