Кумановец каснат од бездомно куче

СВР Куманово соопштува дека вчера околу 16 часот во 55-годишен кумановец  пријавил дека на плоштадот „Маршал Тито“ во Куманово  бил каснат од куче скитник.

Коментари

коментар(и)