Кумановец нападнат во угостителски објект

Триесет и петгодишен кумановец пријавил дека бил нападнат во угостителски објект, информира Секторот за внатрешни работи Куманово.

Завчера околу 23 часот  Д.Б (35 години) пријавил дека во угостителски објект на улицата „Гоце Делчев“ во Куманово, бил физички нападнат од Г.Е. и уште едно лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментари

коментар(и)