Кумановец нападнат од две лица на „Доне Божинов“

Четириесетгодишен кумановец вчера околу 23 часот во кумановската полиција пријавил дека на улицата Доне Божинов бил нападнат од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информира полицијата.

Коментари

коментар(и)