Кумановец приведен, ја нападнал сопругата

Полициски службеници привеле 52-годишен кумановец, затоа што во семеен дом физички ја нападнал сопругата.

Настанот се случил вчера во 21 и 30 часот, информира полицијата. По целосно документирање на случајот против него ќе следува соодветна пријава.

Коментари

коментар(и)