Кумановец физички нападнат од сограѓанин

Дваесет и седумгодишен кумановец пријавил дека ноќеска на улицата „Гоце Делчев“бил физички нападнат од М.Т. од Куманово, кој употребил и  тврд предмет. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информира полицијата.

Коментари

коментар(и)