Кумановец физички нападнат од сограѓанин

62-годишен кумановец викендов пријавил дека физички бил нападнат од 60- годишно лице во Куманово, информираат од Министерството за внатрешни работи.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок, соопшти МВР.

Коментари

коментар(и)