Кумановец физички нападнат од три лица

На 04.04.2021 година во 22.50 часот во СВР Куманово, В.С.(35) од Куманово пријавил дека околу 20.00 часот на улица „Вараждинска“ бил физички нападнат од А.М., М.С. и едно непознато лице, информираат од Секторот за внатрешни работи Куманово.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)