Кумановка физички нападната и ограбена

Шеесет и едногодишна кумановка вчера пријавила дека била физички нападната и ограбена. Нападот се случил во 13:04 ч, на ул.„Денко Драганов“, каде што ѝ бил одземен паричникот, не’ известија од секторот за внатрешни работи, каде што се превземаат мерки за расчистување на случајот.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)