Мургашанска: Здравиот човек има милион желби, а болниот само една – да биде здрав (ВИДЕО)

Претседателката на Советот на Општина Куманово Атина Мургашанска денес ја посети Општата болница Куманово, и им подари на здравствените работници скромни подароци, и дел од своето време во кое им се заблагодари за напорите што ги вложуваат за да го спасат секој пациент кој се лекува на Инфективното одделение.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)