Нападната учителка во Куманово

Педесетгодишна наставничка била нападната во двор на основно училиште, информира полицијата. Настанот се случил вчера, а наставничката пријавила дека физички била нападната од лицето Љ.К. (70 години) од Куманово. По целосно документирање на случајот против Љ.К од ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Коментари

коментар(и)