Нападнат кумановец пред угостителски објект

Во кумановската полициска станица , 18-годишно лице викендов пријавило дека во близина на угостителски објект во Куманово бил физички нападнат од неколку лица, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Како што додаваат од полицијата, се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментари

коментар(и)