(ВИДЕО)Оливер Илиевски, кандидатот за градоначалник од СДСМ и коалицијата гостува во СТАВ

Ќе се обединат ли граѓаните во пресрет на вториот круг од локалните избори, ќе ја добие ли СДСМ поддршката од другите политички партии во Куманово, кој ќе биде идниот градоначалник на општина Куманово? На овие, но и на други актуелни теми вечерва во емисијата СТАВ разговараме со Оливер Илиевски, кандидат за градоначалник на општина Куманово од СДСМ и коалицијата „Најдоброто за мојата општина“

Коментари

коментар(и)