Пред среќната куќичка изложен џипот на лотарија

Пред среќната куќичка во Куманово е изложен Џипот Компас, кој може да го добијат љубителите на среќа и верни купувачи на лозот „Биди Вип-вози Џип“, кој го нуди Државната лотарија на Македонија.

 

Грепката „ Биди Вип-вози Џип“ е добитна доколку имате, три исти добивки кои не мора да бидат во ист ред. Покрај автомобилот, лозот нуди и парични добивки од 70 до 50.000 денари.

-Инстант лозот, може да е вашиот перфектен подарок. Бидете позитивни, верувајте во својата среќа и клучот ќе биде во вашите раце-велат од ова продажно место.

Од Државната лотарија за наредните денови најавуваат уште многу бројни изненадувања.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)