Приведен кумановец, пронајдена марихуана

Полициски службеници Куманово го лишиле од слобода Н.Ц.(28 години) од Скопје затоа што кај него била пронајдена марихуана, информира кумановската полиција. По целосно документирање на случајот против него ќе следува соодветна пријава.

Коментари

коментар(и)