Пријавена за исчезната старица од нашиот град

На 26.04.2021 во 21.30 часот во СВР Куманово, Ф.С.(46) од Куманово пријавила дека од дома се оддалечила нејзината свекрва М.Н.(80), информираат од Секторот за внатрешни работи Куманово.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коментари

коментар(и)