СВР Куманово со пријави за две лица кои питачеле

Полициски службеници извршиле службен разговор со две лица од Куманово, затоа што претходно била затекнати додека питачеле на булеварот „Октомвриска Револуција. На двајцата им се поднесени соодветни поднесоци, информира полицијата.

Коментари

коментар(и)