Се отвора нов салон на Техномаркет во Куманово

Нов салон на Техномаркет во Куманово. Големото отворање на салонот лоциран на булеварот „Октомвриска револуција“  број 36/1 ќе биде утре во 11 часот.

Најголеми попусти на повеќе од 1000 производи, неверојатни цени и големи заштеди само во новиот салон на Техномаркет во Куманово!

-Дојдете во среда, 21-ви септември од 11 часот и бидете дел од новото шопинг искуство, повикуваат од компанијата.

Коментари

коментар(и)