Скопјанец пријавил физички напад во угостителски објект

Дваесетгодишниот Д.К од Скопје во Секторот за внатрешни работи Куманово пријавил дека утринава, околу 02 часот, во угостителски објект во градот тој и неговите пријатели К.Ц., А.Т. и В.Ј.М., биле физички нападнати од неколку лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментари

коментар(и)