Сосед нападнал сожителка во Жегљане

52 годишно лице пријавило дека неговата мајка била физички нападната од сосед, информира кумановската полиција. Вчера, во СВР Куманово М.С од село Жегљане,  општина Старо Нагоричане пријавил дека неговата мајка била физички нападната од нејзиниот сосед С.С.. По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Коментари

коментар(и)