Тони Михајловски вечерва во живо во емисијата „СТАВ“ на ТВ Плус

Кандидатот за градоначалник на Куманово од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За обнова на Македонија“, Тони Михајловски, вечерва гостува во емисијата „СТАВ“ на ТВ Плус.

Емисијата ќе можете да ја гледате во живо со почеток во 20 часот.

Гледајте ТВ Плус!

 

 

Коментари

коментар(и)