Три лица нападнале кумановец

Кумановец пријавил дека три лица го нападнале пред неговата куќа, соопшти денеска СВР Куманово.

-Во 11:50 часот во СВР Куманово, А.Р. (37) од Куманово пријавил дека вчера пред неговата куќа на улицата „Анѓа Ранковиќ“ бил физички нападнат од О.Н. Н.Н и Л.Н., соопшти СВР Куманово.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Коментари

коментар(и)