Уште еден кумановец каснат од бездомно куче

Секторот за внатрешни работи Куманово денеска соопшти дека вчера напладне 67-годишен кумановец пријавил дека на улицата „Драган Стопаревиќ“ во Куманово бил каснат од куче скитник.

Коментари

коментар(и)