Физички нападната кумановка на работно место

39-годишна кумановка вчера пријавила дека била физички нападната од Ж.Д (35) од Куманово на работното место во трговски објект на улицата „Октомвриска револуција“. По документирање на случајот против напаѓачот  ќе следува соодветен поднесок.

Коментари

коментар(и)