Физички нападнат жител на село во Липково

Дваесет и двегодишен жител на село Виштица од Општина Липково во кумановската полиција пријавил дека вчера бил физички нападнат од Е.Ш, информираат од Секторот за внатрешни работи Куманово. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментари

коментар(и)