Физички нападнат осумнаесетгодишник од Куманово

Момче од Куманово викендов  било физички нападнато од познаник.

Како што информираат од Министерството за внатрешни работи, 18 -годишен кумановец пријавил дека физички бил нападнат во угостителски објект во градот од едно лице кое го познавал.

Полицијата работи на расчистување на случајот.

Коментари

коментар(и)