Физички напад врз малолетник

39-годишна кумановка викендов пријавила дека во Куманово по претходна расправија, нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од едно лице, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментари

коментар(и)