41-годишен кумановец нападнал сопруга

Кумановец физички ја нападнал сопругата, информира кумановската полиција. Настанот се случил три часа по полноќ, по што 41-годишниот кумановец, И.П бил приведен. По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава, стои во соопштението од СВР Куманово.

Коментари

коментар(и)