Физичка пресметка меѓу кумановци

Неколку лица вчеравечер физички се пресметувале на булеварот „Трета Македонска ударна бригада“,  со што бил нарушен јавниот ред и мир, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментари

коментар(и)