Александар Милошевски на Балканско првенство во планински велосипедизам

Кумановскиот велосипедист Александар Милошевски заедно со Националниот Тим на Македонија викендов ќе ја претставува Македонија на Балканско Првенство во планински велосипедизам кое што ќе се одржи во Романија, објави клубот „ Вело -М “ од Куманово.

Коментари

коментар(и)