(ВИДЕО)МРК Куманово со победа над Работнички

Кумановските ракометари викендов извојуваа победа над ракометниот клуб Работнички од Скопје. За остварениот резултат, но и за идните планови на МРК Куманово од изјавата на Виктор Петковски, МРК Куманово.

 

Коментари

коментар(и)