КК Куманово утре го пречекува КК Ангели

Кошаркарите на КК Куманово 2009 утре на домашен терен го пречекуваат составот на КК Ангели во рамките на деветтото коло од Втората кошаркарска лига.

Утрешниот натпревар е закажан во 18:00 часот во спортската сала на СОУ „Перо Наков“.

Коментари

коментар(и)