Кумановец физички нападнат

33-годишен кумановец викендов пријавил дека во Куманово по претходна расправија околу сообраќај бил физички нападнат од едно лице, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментари

коментар(и)