Куманово му даде 42 гола на Спартак

Тимот на Куманово по убедливите победи во Купот на Македонија, во ист стил продолжи и во Женската лига.

Во првото пролетно коло избраничките на Ненад Краљевски немаа проблеми против тимот на Спартак и победија со 42-21

Коментари

коментар(и)