Опожарено „ауди“ во дворно место на улицата „Бајрам Шабани“

,„Ауди“ кое било паркирано во дворно место, викендов било опожарено на улицата „Бајрам Шабани“ во Куманово. Полицијата соопшти дека возилото било со кумановски регистарски таблички и дека нема повредени. Увид на местото извршила екипа од СВР Куманово.

Коментари

коментар(и)