Пожарникарите вчера интервенирале на опожарен оџак

Екипа на ТППЕ Куманово во текот на вчерашниот ден интервенирала на  запален  оџак  на  ул. „Октомвриска  Револуција“ бр. 48 во  периодот  од 11.45 – 14.30 часот, соопштија од Регионалниот центар за управување со кризи.

Коментари

коментар(и)