Приведен кумановец за поседување марихуана

Вчера во 16.30 часот, полициски службеници од СВР Куманово привеле 22 годишен кумановец бидејќи  кај него била пронајдена марихуана.

По целосно документирање на случајот против него ќе следува соодветна пријава, соопшти СВР Куманово.

Коментари

коментар(и)