Пријавен физички напад во Шупли камен

Секторот за внатрешни работи Куманово информира дека вчера во 12.47 часот  лицето Д.С. од Куманово во полицијата пријавил дека во село Шупли Камен, кумановско бил физички нападнат од лицето Н.Т. Полицијата презема мерки за целосно расчистување на случајот.

Коментари

коментар(и)