Украдени регистарски таблички од три возила

Во  СВР  Куманово вчера било пријавено дека на бул.„Октомвриска Револуција“ биле одземени регистарски  таблици од три патнички моторни возила. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат надлежните.

Коментари

коментар(и)