Физички нападната кумановка од сосетката

43 -годишна кумановка во полициска станица пријавила дека во Куманово била физички нападната од нејзина  сосетка на возраст од 46 години, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Од полицијата посочуваат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментари

коментар(и)