Физички нападнат кумановец пред казино на „Доне Божинов“

СВР Куманово информира дека вчера напладне  19-годишен кумановец, вработен во агенција за обезбедување, пријавил дека на 16 септември годинава пред казино на улицата „Доне Божинов“ во Куманово бил физички нападнат од неколку лица. Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментари

коментар(и)