Физички нападнат кумановец пред угостителски објект

Кумановец викендов бил физички нападнат во угостителски објект.

МВР информира дека викендов 28 -годишен кумановец пријавил во СВР Куманово дека пред угостителски објект на ул.„Ѓорче Петров“ бил физички нападнат од три лица.

Полицијата преземна мерки за целосно расчитување на случајот.

Коментари

коментар(и)