(ФОТО) Во Куманово во тек најдолгиот полициски час

Во Куманово во тек е најдолгиот полициски час. Улиците се тивки и празни, продавниците затворени. Може да се сретнат само полициски службеници кои контролираат колку се почитува забраната за движење, и по некое возило на итната медицинска помош.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)