Владо Мисајловски вечерва гостин во „СТАВ“

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски вечерва гостува во емисијата СТАВ.

Тој ќе зборува за актуелните случувања во земјава, спорниот договор, уставните измени, иднината на земјава, но и за идните избори.

Гледајте СТАВ на ТВ Плус во 20 часот!

Коментари

коментар(и)