Дали ќе се вакцинираат Захариева и Димитриевски? (ВИДЕО)

До директорката Захариева и до градоначалникот Димитриевски им беше поставено новинарско прашање дали ќе се вакцинираат и какво е нивното размислување во врска со вакцинирањето, одговорите ќе ги проследите во продолжение.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)