Детали за експлозијата на плинска боца во с. Матејче (ВИДЕО)

Новиот портпарол на СВР Куманово, Ивана Младеновска, ги има деталите околу експлозијата што се случи викендов во с. Матејче, а како резултат на експлозија на плински уред.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)