Кумановка нападната во угостителски објект

Четириесетгодишна кумановка во полицијата пријавија дека вчера околу 17.30 часот во угостителски објект на улицата „Гоце Делчев“ во Куманово едно лице ја нападнало со остар предмет. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информира кумановската полиција.

Коментари

коментар(и)