Кумановка се оддалечила од болницата, исчезната веќе три дена

Триесет и шестгодишна кумановка пред три дена се оддалечила од кумановската болница.

– На 13.03.2021 во СВР Куманово, И.С.(36). од Куманово пријавил дека неговата невенчана сопруга В.М.(49) се оддалечила од Општа болница Куманово, информираат од Секторот за внатрешни работи Куманово.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)